PJANIĆ ODAVNO NIJE IMAO TAKVU PODRŠKU: ZASTAVA U CENTU PAŽNJE NA SRADIONU BARCELONE

Barcelona i Manchester City  su igrali humanitarni meč, a šansu konačno dobio je i bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

Meč organizovan je u čast osoba koje boluju od opake bolesti ALS, a svi prihodi od ulaznica idu osobama koje se bore protiv ove bolesti.

U centru pažnje bio je nekadašnji golman Barcelone, Juan Carlos Unzue, koji također boluje od ALS-a zbog čega je prekinuo svoju trenersku karijeru, a iz mjeseca u mjesec njegovo stanje je sve teže.

Camp Nou  je bio pun i navijači su mogli da uživaju u sjajnom meču Barcelone i Cityja. Vidjeli smo čak šest golova na ovoj utakmici, a na kraju rezultat je bio 3:3.

Konačno je Xavi sinoć dao šansu i Miralemu Pjaniću koji je igrao u drugom poluvremenu. Pjanić će ostati u Barci, ali je jasno da će se itekako morati izboriti za svoju minutažu.