HALILHODŽIĆ DOBIO NAJVEĆE ZVIŽDUKE U KARIJERI NAKON SITUACIJE KRAJ AUT – LINIJE

Reprezentacija Maroka pobijedila je na svom terenu selekciju Južnoafričke Republike rezultatom 2:1, a Vahid Halilhodžić žestoko je izviždan od domaće publike.

Susret je odigran na stadionu Moulay Abdallah u Rabatu, a u jednoj situaciji kada je kraj aut-linije uhvatio loptu i vratio je Achrafu Hakimiju sa tribina je uslijedio koncert zvižduka, vjerovatno najgromoglasnijih u Vahinoj karijeri.

Podsjetimo, Halilhodžić je selekciju Maroka odveo na Svjetsko prvenstvo u Kataru, a navijači traže njegov odlazak zbog Hakima Ziyecha s kojim je u svađi i koji ne želi igrati za reprezentaciju dok je Vaha selektor.

Inače, Južnoafrička Republika je povela u 8. minuti golom Lylea Fostera, a izjednačio je En Nesyri u 51. minuti. Maroko je do pobjede došao zahvaljujući golu El Kabija tri minute prije kraja.