NA DRŽAVNOM PRVENSTVU BOLERO DANCE OPEN SESTRE HALILOVIĆ IZ DOBOJA ZAUZELE PRVO MJESTO

Lajla Halilović u solo kategoriji Amateri i Youth latin prvo mjesto. Sportsko plesni par Lajla Halilović i Ognjen Đekanović prvo mjesto LA i ST u kategoriji Youth. Sportsko plesni par Katarina Kovčić i Vladimir Marić prvo mjesto LA i ST u kategoriji Amateri.

Farrah Halilović na međunarodnom plesnom turniru,5 plesova osvojila je treće mjesto,a Hana Mešić drugo.

Na državno prvenstvo BiH solo kategorije Junior 2 u kombinaciji 10 plesova takmičile su se Farrah Halilović i Doris Đurđević,osvojivši izvanredan plasman- 5. i 6. mjesto!

Sportsko plesni par Doris Đurđević i Boris Cvijanović na državnom prvenstvu BiH 10 plesova,osvojili su 3. Mjesto.

Glorija Nedić osvojila je prvo mjesto u solo kategoriji Junior I,Latin open plesova.

Ovog vikenda se u Sarajevu,po prvi put održao Bolero Dance Open. U pitanju je međunarodbi turnir u svim LA i ST kategorijama,a večernji dio programa označio je državno prvenstvo Bosne i Hercegovina u kombinaciji 10 plesova. Prvenstvo je održano za sportsko plesne parove i solo djevojke.Plesni klub Stage Doboj predstavljao je veliki broj takmičarima sa fenomenalnim rezultatima.